RN732ATTD2582C10
MFR.Part #
RN732ATTD2582C10
JLCPCB Part #
C4325907
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS