RN731JTTD2262A10
MFR.Part #
RN731JTTD2262A10
JLCPCB Part #
C4061965
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS