RN73H1ETTP6570B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP6570B25
JLCPCB Part #
C2537015
Description
62.5mW 657Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS