SG73G2ATTD5232D
MFR.Part #
SG73G2ATTD5232D
JLCPCB Part #
C5910656
Description
-55℃~+155℃ 500mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS