RN73H2ETTD2180D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2180D10
JLCPCB Part #
C4333439
Description
218Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS