SG73G2ATTD4302D
MFR.Part #
SG73G2ATTD4302D
JLCPCB Part #
C5910626
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS