RN73H1JTTD20R0B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD20R0B25
JLCPCB Part #
C4018269
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS