RN73H2BTTD61R9B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD61R9B25
JLCPCB Part #
C2560565
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS