ERA-6VPB2551V
MFR.Part #
ERA-6VPB2551V
JLCPCB Part #
C4244299
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS