SG73G2ATTD3741C
MFR.Part #
SG73G2ATTD3741C
JLCPCB Part #
C5893760
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS