SG73S1ETTP2101D
MFR.Part #
SG73S1ETTP2101D
JLCPCB Part #
C4292740
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS