RN731JTTD1372F50
MFR.Part #
RN731JTTD1372F50
JLCPCB Part #
C3943876
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS