RN73H2ATTD1210A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD1210A05
JLCPCB Part #
C4192900
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW Metal Film Resistors ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS