SG73G2ATTD3012D
MFR.Part #
SG73G2ATTD3012D
JLCPCB Part #
C5750383
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS