SG73S1ETTP30R1F
MFR.Part #
SG73S1ETTP30R1F
JLCPCB Part #
C4146913
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS