RN73H1JTTD15R8D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD15R8D50
JLCPCB Part #
C3925558
Description
100mW 15.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS