SG73P1EWTTP1503F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1503F
JLCPCB Part #
C4015890
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS