SG73G2ATTD28R0C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2ATTD28R0C
JLCPCB Part #
C5893732
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 28Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS