SG73G2ATTD2802D
MFR.Part #
SG73G2ATTD2802D
JLCPCB Part #
C6481768
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS