RN732BTTD2202C25
MFR.Part #
RN732BTTD2202C25
JLCPCB Part #
C3923628
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS