RN73R1JTTD9423D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD9423D100
JLCPCB Part #
C2497846
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 942kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS