SG73G2ATTD2320C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2ATTD2320C
JLCPCB Part #
C6677341
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS