RK73H2ETTD4222F
MFR.Part #
RK73H2ETTD4222F
JLCPCB Part #
C2576885
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS