RN732ATTD8201B50
MFR.Part #
RN732ATTD8201B50
JLCPCB Part #
C4234413
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS