SG73G2ATTD1783C
MFR.Part #
SG73G2ATTD1783C
JLCPCB Part #
C6677320
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS