WK73R2HTTE474J
MFR.Part #
WK73R2HTTE474J
JLCPCB Part #
C3936994
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 470kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS