SG73G2ATTD1743C
MFR.Part #
SG73G2ATTD1743C
JLCPCB Part #
C7076819
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS