SG73G2ATTD1620D
MFR.Part #
SG73G2ATTD1620D
JLCPCB Part #
C7076809
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS