SG73G2ATTD1690D
MFR.Part #
SG73G2ATTD1690D
JLCPCB Part #
C6481722
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS