SG73P2BRTTD1023D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1023D
JLCPCB Part #
C7078624
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS