SG73S2ETTD5R23F
MFR.Part #
SG73S2ETTD5R23F
JLCPCB Part #
C3976691
Description
-55℃~+155℃ 5.23Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS