SG73G2ATTD1471D
MFR.Part #
SG73G2ATTD1471D
JLCPCB Part #
C6295257
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS