RN73H2BTTD6982A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6982A10
JLCPCB Part #
C4230121
Description
250mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS