RN73R2BTTD6982A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6982A25
JLCPCB Part #
C3932850
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS