SG73G2ATTD13R3D
MFR.Part #
SG73G2ATTD13R3D
JLCPCB Part #
C6295252
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS