RN73H1JTTD2871F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2871F50
JLCPCB Part #
C4097457
Description
100mW 2.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS