RK73G2ATTD3322D
MFR.Part #
RK73G2ATTD3322D
JLCPCB Part #
C7049543
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS