SG73G2ATTD1330D
MFR.Part #
SG73G2ATTD1330D
JLCPCB Part #
C5750322
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS