RN73R2ETTD1012F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1012F25
JLCPCB Part #
C2602687
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS