SG73G2ATTD1100D
MFR.Part #
SG73G2ATTD1100D
JLCPCB Part #
C7359284
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS