CRT0805-BY-4702ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-4702ELF
JLCPCB Part #
C4068736
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS