WK73R2ATTD5492F
MFR.Part #
WK73R2ATTD5492F
JLCPCB Part #
C4291153
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 54.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS