RN73R1ETTP5361B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP5361B50
JLCPCB Part #
C2522640
Description
-55℃~+155℃ 5.36kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS