SG73S1ETTP4751D
MFR.Part #
SG73S1ETTP4751D
JLCPCB Part #
C4017934
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS