LTR10EZPJ820
MFR.Part #
LTR10EZPJ820
JLCPCB Part #
C4044243
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS