SG73G1JTTD95R3C
MFR.Part #
SG73G1JTTD95R3C
JLCPCB Part #
C6220552
Description
-55℃~+155℃ 333mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS