RN73H2BTTD3053B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3053B50
JLCPCB Part #
C2557220
Description
-55℃~+155℃ 250mW 305kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS