SG73G1JTTD8251C
MFR.Part #
SG73G1JTTD8251C
JLCPCB Part #
C6220525
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS