RN731JTTD7870C10
MFR.Part #
RN731JTTD7870C10
JLCPCB Part #
C4114161
Description
-55℃~+155℃ 63mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS