RN732BTTD2433F25
MFR.Part #
RN732BTTD2433F25
JLCPCB Part #
C4192554
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS